چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

انجمن های پشتیبانی سیمرغ نوسا

شما مجاز به ايجاد پست جديد نمي باشيد.
موضوعات
�پاسخ
�بازديدها
�آخرين ارسال
[RESX:TopicRead]
1 پاسخ and 1215 بازديدها پیشنهاد برای استفاده بهینه از جستجوی کتابخانه دیجیتال �1215 �1 آغاز کننده MAhmadi با سلام و احترام و تشکر فراوان بابت تغییرات خیلی خوبی که در نسخه 9.02 نرم افزارها اتفاق افتاده . پیشنهاد می گردد :  1-با توجه به نیاز کاربران و برای کار راحت تر و نتیجه بهتر، آیتم مرتب سازی براساس بهترین پاسخ (درحال حاضر در صفحه جستجوی پیشرفته موجود می باشد) در صفحه نتیجه جستجو یا حداقل در صفحه جستجوی ساده وجود داشته باشد.  2- با توجه به اینکه لزوما تاریخ ایجاد یا آخرین ویرایش با تاریخ سند برابر نمی باشد، در نرم افزار ورود اطلاعات کتابخانه دیجیتال فیلدی برای درج تاریخ سند درنظر گرفته...
1 1215
توسط khoeiرفتن به آخرين ارسال
26 دی 1396 03:20 ب.ظ
whistling.gif
1 پاسخ and 4277 بازديدها امکانات نسخه جدید Repository �4277 �1 آغاز کننده Mollaei لطفا' امکانات نسخه 2.04 Repository را بگویید ؟
1 4277
توسط Mollaeiرفتن به آخرين ارسال
19 اسفند 1389 11:49 ق.ظ
شما مجاز به ايجاد پست جديد نمي باشيد.


دات نت نیوک فارسی