چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

انجمن های پشتیبانی سیمرغ نوسا

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 06 اردیبهشت 1390 10:07 ق.ظ توسط Tariverdi
مدخل جستجوی عمومی
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
بابک جعفرزاده
کاربر پورتال
کاربر پورتال

--
03 اردیبهشت 1390 10:39 ق.ظ
  مدخل جستجوی عمومی که در جستجوی دوبلین و داخل پایگاه وجود دارد چیست و آیا به معنای جستجو در تمام مداخل جستجوی ذکر شده در صفحه جستجو است؟
  بابک جعفرزاده
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  03 اردیبهشت 1390 02:45 ب.ظ
  در حالت کلی، مدخل جستجوی عمومی، به معنی تمام مداخل ذکر شده پیش از مدخل عمومی بعلاوه برخی فیلدهای بیشتر خواهد بود.
  بدین صورت که جستجو در مدخل عمومی، معمولا نتیجه ای بیش از حاصلجمع جستجو در کلیه مداخل دیگر پایگاه خواهد بود.
  برای مثال برخی فیلدها در مدخل عمومی ذکر شده اند که برای آنها مدخل مجزایی تعبیه نشده است. معمولا این فیلدها، در جستجوی عمومی جستجو خواهند شد. مثل یادداشت یا چکیده ای که داخل علامت " <  > " گذاشته شده باشد.
  Tariverdi
  کاربر باتجربه
  کاربر باتجربه

  --
  06 اردیبهشت 1390 10:07 ق.ظ
  با تشکر از آقای جعفرزاده
  1- مدخل جستجوی عمومی ترکیبی از مداخل جستجوی دیگر است که کاملا" انتخابی است و لزوما" تمام مداخل جستجوی دیگر را شامل نمی شود.
  2- تمام احتمالات و امکانات جستجو در مداخل جستجو پیش بینی و تعریف شده است لذا هیچ جستجوی دیگری غیر از آنچه که در مداخل تعریف شده امکان ندارد. در مثالی که زده شده جستجوی یادداشتها با علامت گذاری حتما در یکی از مداخل جستجو (عنوان) پیش بینی شده است.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی