چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

انجمن های پشتیبانی سیمرغ نوسا

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 17 خرداد 1391 09:19 ق.ظ توسط صفی‌یاری
قیمت نرم افزار سیمرغ
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
rezvan.kaveh@yahoo.com

--
14 خرداد 1391 01:59 ب.ظ

  با سلام

  اطلاعاتی در مورد نرم افزار سیمرغ و قیمت این نرم افزار و چگونگی خرید نین نرم افزار را از کجا میتو.انم کسب نمایم؟در سایت نوسا اطلاعات کاملی را کسب نکردم

   با تشکر

  صفی‌یاری
  کاربر پورتال
  کاربر پورتال

  --
  17 خرداد 1391 09:19 ق.ظ

  ضمن عرض سلام و خوشامدگویی

  در سایت نوسا، از منوی محصولات، گزینه سیستم جامع اطلاع‌رسانی سیمرغ را انتخاب نمایید، سپس در انتهای صفحه در مستطیل آیا اطلاعات بیشتری می‌خواهید؟ بر روی لینک مربوط به بروشور سیمرغ کلیک راست ماوس را زده و از پنجره باز شده گزینه Save Target As را انتخاب نمایید تا بعد از تعیین محل، بروشور کامل سیمرغ مشتمل بر 32 صفحه بصورت فایل PDF بر روی کامپیوتر شما دانلود و ذخیره گردد. علاوه بر آن جهت دریافت بروشور چاپی و یا آگاهی از قيمت نرم‌افزار و يا اطلاعات بيشتر می‌توانید با واحد فروش از طریق پست الکترونیکی sales@nosa.com و یا با سرکار خانم نظری با شماره تلفن‌های ذیل تماس حاصل فرمایید.

  تلفن : ‌88835360-88822979
   

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی